Leczenie kanałowe w Radomiu

ENDODONCJA jest dziedziną stomatologii zajmującą się leczeniem chorób miazgi zębów oraz wszelkich powikłań, które są z tymi chorobami związane. Leczenie kanałowe polega na usunięciu wewnętrznej zainfekowanej tkanki zęba, oczyszczeniu kanału, jego dezynfekcji i wypełnieniu odpowiednimi materiałami. Powodzenie w leczeniu kanałowym potwierdza się zdjęciem RTG wykonanym w trakcie i bezpośrednio po leczeniu. Leczenie wykonywane jest pod mikroskopem oraz jest zabiegiem przeprowadzanym w znieczuleniu, a więc niebolesnym.

Na szczęście taki zabieg, niezwykle ważny dla odzyskania zdrowego stanu uzębienia, nie musi być drogi. Nasz gabinet stomatologiczny leczenie kanałowe oferuje już od 300 zł za leczenie pod mikroskopem.

leczenie kanałowe

Leczenie kanałowe pod mikroskopem Radom

  • Dzięki wysokiej klasy znieczuleniom stomatologicznym oraz posiadaniu mikroskopu endodontycznego, endometru i systemu cyfrowej radiowizjografii, oferujemy naszym pacjentom bezbolesne i skuteczne leczenie kanałowe pod mikroskopem.

leczenie kanałowe pod mikroskopem

  • Należy pamiętać, że w ślinie są obecne bakterie, które w przypadku dostania się do systemu kanałów najczęściej powodują niepowodzenie leczenia kanałowego, dlatego wszystkie zabiegi wykonujemy w koferdamie (jest to cienki arkusz gumy, który izoluje ząb i pole zabiegowe jamy ustnej zapobiegając infekcji wnętrza zęba drobnoustrojami śliny podczas wykonywania zabiegu pod mikroskopem).